«Іхтіс. Антивірус для дітей»

«Іхтіс. Антивірус для дітей» – це багатосерійна освітньо-розважальна програма для дітей. Головний герой програми – Риба Іхтіс. Іхтіс запрошує четвірко дітей до середини комп’ютера, щоб через ігри і пригоди навчити дітей відрізняти добру поведінку від поганої. Другий герой – Моба, простодушний, і водночас веселий мобільний телефон, який розряджає напружені ситуації жартами.

Інші – негативні – персонажі програми це Хакер і Хробак. Вони вороже налаштовані до світу Іхтіса і постійно намагаються його знищити.

Герої програми, мандруючи з Іхтісом мережею, знайомляться з його цікавими друзями, а також черпають освітню інформацію з інтернет-сторінок.

Дітей навчають, що мережею можна мандрувати лише в товаристві Риби Іхтіс, оскільки у світі Інтернету на них часто чекають оманливі пастки і неприхильні особи. У кожній серії між дітьми наростає проблема або конфлікт, навколо яких вибудовується сюжет. Проте завдяки прикладам і розповідям Іхтіса діти знаходять вихід і в злагоді повертаються додому.

Програма реалізовується у техніці просторової анімації 3-D. Лише заставка і окремі сюжети програми виконані у техніці живої відео зйомки за участю акторів.

«Іхтіс. Антивірус для дітей» – це захоплююча пригода з посланням, яке формує позитивні поведінкові приклади і моральні принципи у дітей. Крім того, це весела і неповторна дружня розвага з Рибою Іхтіс.