«АНТИВІРУС ДЛЯ ДІТЕЙ»

Телевізійна програма для дітей, що транслювалася у 2008-2010 роках на Першому Національному Телеканалі України. Програму створено на ґрунті новітніх інформаційних, анімаційних і монтажних технологій. Для оформлення програми було здійснено об’єднання живого відео з 3D-анімацією.

Місце розвитку дії у програмі – оформлена у вигляді системного блока студія. Четверо дітей з однієї родини (2 братики і 2 сестрички) потрапляють туди по запрошенню віртуального друга – риби Іхтіс (3D-персонаж). Разом з дітьми до комп’ютера потрапляє мобільний телефон МОБА (3D-персонаж). Комп’ютерний друг зазиває дітей у подорож мережею Інтернет. Під час подорожі діти потрапляють на різні сайти, де мають змогу дізнатися багато цікавого і корисного. Друзі Іхтіса стають друзями дітей: шалений професор, пожежники, винахідники, мандрівники і багато інших. Пригодницька лінія сюжету поглиблюється зустрічами дітей із недругом Хакером, який щоразу намагається нашкодити команді друзів. Кожну серію програми супроводжує відеокліп музичного дитячого гурту “Ковчег Ноя”.

Програма забезпечує психологічний комфорт, може стати частинкою «доброго телебачення» і «доброго Інтернету». З цією метою створена веб-сторінка www.ixtys-antivirus.com