«Ноїв Ковчег»

«Ноїв Ковчег» - проект, який реалізується в різних країнах світу. Ексклюзивні авторські права на використання і поширення продуктів проекту в Україні належать CLARA STUDIO.

«Ноїв Ковчег» - дитячий музичний ансамбль, який виник у польському місті Познань у 1999 році («Arka Noego»). Виконавцями пісень є дітлахи, а задум створення такої пісенної групи належить їхнім батькам – професійним музикантам, які раніше виконували музику хард-рок, хеві-метал, джаз, реґґі, фолк. Тепер батьки дбають про музичне оформлення і добірку пісенних текстів для дитячого ансамблю, творчість якого сьогодні відома в багатьох країнах світу.

Перший альбом українською мовою був записаний у CLARA STUDIO 2005 року. Диск вийшов двома тиражами тисячним накладом кожен. Того ж року українські виконавці з «Ковчегу Ноя» виступали разом зі своїми ровесниками з ансамблю «Аrka Noego».

На пісні «Ноївого Ковчегу» знято відео-кліпи, які представлено в телепрограмі «Містечко Надія» й «Антивірус для дітей».

Упродовж останніх трьох років «Ноїв Ковчег» дав більше двадцяти концертів у різних містах України (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Вінниця, Летичів, Южне, концерт на польсько-українському кордоні).